פעילויות במחנה קיץ

פעילויות ספורט

פעילויות ספורטיביות משפרות מיומנויות פיזיות ומעלות את הרוח הספורטיבית, ואת התחרותיות הבריאה בקרב ילדים. נוסף לכף עיסוק בספורט גורם לעידוד השאיפה למצוינות ולהישגים אישיים ואף מפתח כישורים חברתיים. במחנה הקיץ ניתן למצוא כמה ענפי ספורט בולטים המשמשים למעשה כקייטנות ספורט ייחודיות.

קייטנת כדורסל, קייטנת טניס, מחנה אימונים לכדורגל, התעמלות קרקע, לימודי הוקי, משחקי כדורעף, קייטנת רכיבה על סוסים וענפי ספורט נוספים, הם חלק מרפרטואר הפעילויות שמוצעות למחנה קיץ. המגוון הרחב של פעילויות הספורט מאפשר לילדים לבחור את התחומים שהם אוהבים ולעסוק בהם במהלך מחנה הקיץ. במהלך פעילויות הספורט, הילדים ישתתפו בתחרויות, ילמדו את רזי התחום ויתמקצעו בענף בו יבחרו.

נוסף לאלה, החניכים ייהנו מפעילויות ספורט במים כמו ראפטינג, אופנועי ים, שיט ואף יוכלו לקחת חלק בשיעורי שחייה וצלילה מקצועיים. מעבר לכך, גם פעילויות ספורט אתגרי כמו טיפוס קירות, אומגה או טיפוס על חבלים כלולות בפעילויות הספורטיביות של המחנה.

פעילות אמנותית

פעילויות אמנותיות

עולם האומנות הוא עולם רחב ומגוון ובמחנה הקיץ מעניקים לחניכים מגוון רחב של אפשרויות ופעילויות.

כחלק מהאטרקציות ובפעילויות האמנות השונות הילדים ילמדו טכניקות ייחודיות במגוון ענפי התחום, ביניהם תכשיטנות, ציור, פיסול, עבודות עץ ואף ניתן למצוא במחנה פעילויות בתחום אמנות הבמה כמו תיאטרון וקולנוע. הילדים ילמדו בכיתות האמנות ויחד עם חבריהם לכיתה, יוכלו ליצור מגוון יצירות אמנות ייחודיות ולפתח את המיומנויות האמנותיות, הדמיון והיצירתיות.

פעילויות נוספות

במחנה הקיץ קיימות פעילויות נוספות ומגוונות כמו בישול, אסטרונומיה, משחקי קופסא ושחמט, לימוד נגינה, סדנאות ייחודיות בטבע לצד בעלי חיים ואף הכרת התרבות הישראלית. מגוון הפעילויות במחנה הוא רחב ומושקע כך שכל הילדים יוכלו למצוא את התחום שמעניין אותם.

 

הפעילויות המגוונות שמוצעות לילדים במחנה הקיץ, יעשירו את עולם התוכן שלהם, ישפרו מיומנויות חברתיות ומקצועיות ויעניקו להם חוויות ייחודיות ובלתי נשכחות. את פעילויות הספורט והאמנות מנחים מדריכים מקצועיים, מנוסים וסבלניים שנבחרו בקפידה על מנת להעניק לילדים חוויה מקצועית ומעשירה ככל שניתן. משום שהפעילויות במחנה מגוונות, כל ילד יוכל לבחור את הפעילויות שמעניינות אותו ולעבור חוויה נהדרת במהלך חודשי הקיץ.

פעילויות במחנה קיץ