שאלות נפוצות

המחנה כולו, לרבות הפעילויות השונות, מתנהל בשפה האנגלית. המדריכים הישראלים תמיד יכולים לסייע לילד שאינו בקיא בשפה או זקוק לסיוע בתרגום. המטרה היא להקנות לילד ידע בשפה האנגלית תוך שילובה בחיי היום יום.

במחנה קיימות פעילויות מגוונות העוסקות בתחומים שונים וייחודיים כמו תחומי הספורט: כדורגל, כדורסל, טניס, התעמלות קרקע, רכיבה על אופניים, שחייה ואף פעילויות העוסקות באמנויות כמו יצירה, ציור ופיסול. נוסף לכך, הילדים יצאו לטיולים מחוץ למחנה וגם ייקחו חלק בפעילויות גיבוש מהנות המשלבות ערבי קומזיץ, ספורט אתגרי, פעילויות מים ועוד.

המדריכים שילוו את הילדים במהלך שהותם במחנה יהיו לצדם עוד בזמן השהות בארץ, מעבר לזה, ישנם מדריכים שילונו עמם בבקתות (כך שהילדים תמיד נשארים תחת השגחה). לבנים יהיו מדריכים ואילו לבנות יהיו מדריכות כך שהילדים יוכלו להרגיש בנוח לצד מדריכיהם. המדריכים ברובם אמריקאים אך ביניהם קיימים גם מדריכים ישראלים (שיכולים לסייע לילד שזקוק לתרגום).

ראשית, יש להביא ציוד אישי לילד, מוצרי היגיינה, מגבת, נעליים (סגורות וכפכפים), בגד ים וביגוד יומיומי. מעבר לזה יש לדאוג לדברים בירוקרטיים כמו דרכון, ויזה וביטוח נסיעות. 

במחנה מתקיימות 3 ארוחות משותפות בחדר האוכל, לכלל הילדים. קיים תפריט עשיר, כשר ומזין כך שהילד יכול לבחור את המזון אותו הוא מעוניין לאכול. המבחר מגוון מאוד וכולל סלטים, פסטות, קטניות, עוף, אורז ועוד. כמובן שקיים מענה גם לילדים הרגישים לגלוטן ולצמחונים.

חודש לפני הטיסה ייערך מפגש היכרות בין כל הילדים שלוקחים חלק במחנה, בו יכירו אחד את השני ונספר על השהות במחנה.

החדרים בהם הילדים ישנים הם למעשה בקתות מסודרות עם מקלחות ושירותים צמודים. בכל בקתה ישנים בין 10-15 ילדים ומדריכים. אם הילד מעוניין לישון עם חברו באותה בקתה, חשוב לבקש זאת מראש ואנו נתחשב בבקשה.

כמובן. במחנה קיימת מרפאה שפעילה במשך כל שעות היממה, כך שניתן לגשת אל הרופאים והאחיות בכל עת. במידה וילד חולה או לא מרגיש טוב, הוא ישהה תחת השגחה רפואית. 

ניתן לצייד את הילדים בכסף עבור מכונות המשקאות הפזורות ברחבי המחנה או הקיוסקים, ימי טיולים מחוץ למחנה ועבור זמנים שמוקצבים לקניות. מעבר לזה, הילדים לא זקוקים לכסף נוסף עבור הפעילויות במחנה קיץ.

בהחלט כן. מתקיים סבב כביסה אחת לשבוע בו כל בגדי הילדים עוברים כביסה וייבוש. . כדי למנוע אבדן פריטים בתהליך הכביסה, יש לרכוש טוש עמיד למים ולסמן את בגדי הילדים.

רוצים לדעת עוד? הכנסו לבלוג שלנו